Contact

Correspondentieadres

Stichting TheaterRijk
Jeroen Boschstraat 48
5121 WZ Rijen
KVK Brabant 17282657

 

Voor vragen over de groepen van TheaterRijk, lidmaatschap, etc.:
info@theaterrijk.nl 

 

Voor het bestellen van kaartjes voor de voorstellingen van de jeugd- en jongerengroep:

tickets@theaterrijk.nl

 

 

Direct contact met een van de bestuursleden

Tamara van Schilt-Mol – (interim) voorzitter: tamara@theaterrijk.nl

Joost Weterings – penningmeester: joost@theaterrijk.nl

Annemarie Wolvekamp – secretaris: annemarie@theaterrijk.nl

Marlene Anssems: marlene@theaterrijk.nl

Anton Wolvekamp: anton@theaterrijk.nl

Sacha Zimmerman: sacha@theaterrijk.nl